تخته شنا وسیله‌ای مناسب برای آموزش شنا است که می‌توان به عنوان وسیله‌ای مناسب برای آموزش شنا به فرزندانتان در استخر‌های آموزشی استفاده کنید.

با استفاده از آن به‌راحتی می‌توان یک کودک را روی آن قرار داد و اصول شنا کردن را به او آموزش داد.

خته شنا کمک می‌کند تا کودک به‌راحتی روی آب تعادل خود را حفظ کند و خود را روی سطح آب نگه دارد.

دو محفظه‌ی خالی در قسمت بالایی این تخته قرار دارد تا کودک به راحتی بتواند از این قسمت تخته را بگیرد و از آن استفاده کند.

جنس تخته شنا از فوم است و بسیار سبک وزن هستند که به این علت از این جنس برای ساخت این تخته استفاده شده که چون چگالی کم‌تری نسبت به آب دارد کاملا روی آب شناور می‌ماند و هرگز به داخل آب فرو نمی‌رود. این تخته در رنگ‌ بندی‌های شاد و کودکانه‌ای عرضه می‌شود تا کودک تشویق به استفاده از آن برای یادگیری شنا شود.

تخته شنا مناسب استفاده در استخرهای عمومی و خصوصی جهت تمرین و یادگیری شنا می باشد.

 

این محصول از فوم نرم و بهداشتی EVA  ساخته می شود.

علاوه بر کاربرد این محصول در آموزش شنا و آموزش شنا در استخر و مجموعه های ورزشی کودکان و نوجوانان از تخته شنا به عنوان وسیله ای برای دراز کشیدن ، سر خوردن و روی آب شناور ماندن نیز استفاده می کنند.

این محصول یکی از پرکاربردترین محصولات آموزش شنا مخصوصا برای کودکان و سنین کم تر می باشد.

تخته شنا در رنگ بندی متنوع و در رنگ هایی مانند زرد ، نارنجی، قرمز، آبی، سبز ، صورنی و دیگر رنگ های شاد و جذاب تولید می گردد.

این محصول علیرغم شکل و ظاهر ساده ای که دارد بسیار کاربردیست و عملکرد فوق العاده ای به عنوان یکی از ابزارهای اصلی یادگیری شنا دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up