زیرانداز ورزشی

سالم بودن و سالم ماندن این روزها برای همه بسیار اهمیت دارد و افراد آگاه برای دستیابی به مزایای متنوع سلامتی اکثرا از ورزش های هوازی استفاده می کنند.

تشک زیرانداز یوگا جزو محصولات بسیار پرطرفداری هستند که استفاده های کاربردی در این زمینه دارند. این نوع ورزش در بهترین حالت ممکن برای بهبود الگوی خواب تا ۳ ساعت یا بیشتر قبل از خواب باید انجام شود. دلیل آن این است که وقتی ورزش می کنید درجه حرارت بدن از حد طبیعی بالاتر رفته و با آماده شدن برای خوابیدن، بدن دوباره به دمای عادی خود باز می گردد و به نظر می رسد که کاهش دمای بدن محرکی است که موجب می شود، شما خواب بسیار راحتی را تجربه کنید.

در ورزش های هوازی مانند ایروبیک، یوگا و پیلاتس و … جایی که برای انجام تمرینات کششی بر روی زمین انتخاب می کنید در عین داشتن سازگاری های فیزیولوژیکی و تاثیرگذاری بر سیستم قلبی-عروقی از لحاظ بهداشتی نیز می بایست در سطح بالایی قرار داشته باشد. تمرینات خوابیدنی بدون اقدامات اولیه منجر به کاهش ظرفیت هوازی و واکنش های تمرینی تحت فشار می شود. استقامت هوازی و عواملی که یک ورزش را طولانی مدت و موثر می کند باید متناسب با سازگاری های محیطی باشد. ورزش هوازی و تمرینات مقاومتی و کششی با ترمیم حجم پلاسمای خون و کاهش استرس در سطح ایده آل و موفقیت آمیزی قرار می گیرد. برای یک پایان خوب پس از تمرینات ورزشی خنک کردن بدن جهت جلوگیری از آسیب دیدگی به عضلات و رباط ها بسیار اهمیت دارد. تشک فومی یا زیرانداز فومی برای دستیابی به این آرامش پس از انجام تمرینات، شرایطی ایده آل را برای ورزشکار فراهم می کند. تشک فومی که برای تمرینات در حالت خوابیده استفاده می شوند، با شکل دهی صحیح به بدن و حمایت از عضلات و ستون فقرات آرامش کامل ذهنی و جسمی را برای استفاده کننده فراهم می کنند. پس خرید و به همراه داشتن چنین وسیله ای برای بالا بردن کارایی ورزش هوازی بسیار کمک کننده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up