[:fa]پازل فومی شرکت تولیدی صنعتی آتیه فوم، یک نوع وسایل سرگرم کننده مخصوص کودکان می باشد با وجود سرگرم نمودن آنها به تقویت حافظه، قدرت، تخیل و تفکر آنها نیز بسیار کمک می کند.
پازل فومی در مقایسه با پازل های مقوائی مقاومت بیشتری دارد و با داشتن قابلیت انعطاف پذیری بالا نمی شکند. این نوع پازل مناسب ترین نوع سرگرمی برای کودکان است زیرا کاملا بهداشتی بوده و از فوم های مرغوب تولید شده که هیچ آسیبی به کودکان وارد نکرده و حساسیتی برای آنها ایجاد نمی کند. بر علاوه این ضد آب و قابل شستشو هم نیز می باشد.

رنگ بندی شاد و اشکال گوناگون آن نیز کودکان را تشویق به تفکر و حل آن می نماید. کودکان با قرار دادن قسمت های مختلف پازل می توانند اشکال زیبای خلق نمایند و به بازی با آن ها مشغول شود. به وسیله این بازی، کودک ها مفهوم نظم را درک می کند و تفکر منطقی در او ایجاد می شود. حس کنجاوی کودک را تحریک می کند و او را وادار می سازد تا قوای ذهنی خود را جهت رسیدن به هدف به کار گیرد.

محصولات کودکان آتیه فوم مناسب جهت استفاده در خانه، مهد کودک، مدارس و ….می باشد. انواع پازل های سرگرمی برای بازی و سرگرمی کودکان در خانه مورد استفاده قرار می گیرند. پازل های آموزشی نیز در مهد کودک ها و مدارس شیوه جدید و آسان برای آموزش به کودکان به شمار می آیند.

انواع بازی های پازل فومی ؟

 1. پازل سه بعدی اشکال و حیوانات
 2.  تخت فومی
 3.  دو بعدی
 4. پازل هواپیما
 5. پازل کشتی
 6.  اشکال و حیوانات
 7. پازل مکعب ساز
 8. منچ و مارپله فومی
 9. لی لی فومی
 10. تان گرام
 11. حروف و اعداد مگنتی فوم ( قوطی) ………..

 

 [:]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up